Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  BELYSNING / Bordslampor / Bordslampa 9614042



*

nr 961 4042


Bordslampa

metall, batik, 50/60-tal, höjd: 60 cm


Utrop:

400 kr

Sista tid för bud online:

måndag 11 maj 2015
kl 20:20:13



  • Tema
  • 11 maj

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: batik bordlampa bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor metall
  • 8207 Bordslampa
    1940-tal, trä och mässing, no 15378. Höjd: 51 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:39
  • 8093 Bordslampa
    Harri Koskinen, "Block Lamp" för Design House Stoc..//
    Aktuellt bud: 500 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 20:24
  • 8062 Bordslampa
    Mässing med glasskärm. Höjd: 50 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    26 jan kl 19:19




Ladda ner broschyr